Ota yhteyttä

Untitled design (1)

Shareef Askar

Projektikoordinaattori

Suomen asiat, kumppanuus, parempaa työtä, koordinointi, markkinointi.

shareef.askar@mirsal.fi

Sandra Imran

Puheenjohtaja ​

Laki, Feminismi, Yhteistyö, Harjoittelupaikat, Vapaaehtoistyö, Yksi Käsi, Nuorten parempaa työtä.

sandra.imran@mirsal.fi

Ihab Alsouse

Toiminnanjohtaja

Politiikka, Rahoitus, Jäsenyys, Ulkosuhteet, Koordinaattori, johtaminen, Parempaa työtä.

ihab.alsouse@mirsal.fi

Jana Habilainen

Viestintäpäällikkö

Sosiaalinen media, PR, Suomen Asiat, Markkinointi.

jana.habilainen@mirsal.fi

Niina Tutah

Talousjohtaja

Neuvonantaja, Rahoitus, Tapahtumat, Markkinointi, Konferenssit, Seminaarit, Yhteisön Toiminta.

niina.tutah@mirsal.fi

Malika Diuoni

Board Member 2020-2021

Nuoret, Vapaa-aika, Lapset. 

malika.diuoni@mirsal.fi

Nauras Al Darb

Vice Board Member 2020-2021

Sosiaalinen media, Ilmaisunvapaus, Kansalaisaktivisti.